Jdi na obsah Jdi na menu
 


Konečné pořadí 2.ročníku

13. 4. 2008

Po závěrečném míčku, který ukončil nejen 5. ročník Memoriálu Ing. Bořivoje Otáhala a 2. ročník série turnajů eStránky Cup, ale pro mnohé i stolnětenisovou sezónu 2007/2008, byly účastníkům připočítány čerstvě dosažené body k dosavadním bodovým ziskům jejich družstev, a tak vzápětí po předání cen těm nejlepším ze sobotního turnaje jednotlivců mohlo dojít k vyhlášení celkových výsledků 2. ročníku eStránky Cupu. Vítězi se stali Jirka Bařina a Lukáš Valašík startující za družstvo Přerov "A", kteří se hned po prvním turnaji dostali do vedení a v čele pelotonu čítajícím nakonec více než čtyři desítky týmů se udrželi až do samotného závěru, a to i navzdory handicapu při posledním turnaji, který jinak pravák Jirka odehrál levou rukou (pravou mu zdobila sádra) a Lukáš se jej nezúčastnil vůbec z důvodu startu za mužstvo SK Přerov "B" v divizním play-out. Jejich největší a před závěrečným turnajem zároveň jediní soupeři v boji o celkové prvenství se navíc při Memoriálu Ing. Bořivoje Otáhala zachovali sportovně a vypadli dříve než se čekalo, a tak putovní pohár připadl přerovským. Další pozice opanovali hráči Sokola Buk a šternberský Piták. Členové tří nejlépe umístěných družstev obdrželi poháry a finanční odměny. Všem zúčastněným děkujeme za předvedené výkony v průběhu celé série a těšíme se na setkání při 3. ročníku eStránky Cupu.

 

Obrazek

 

Konečné pořadí 2. ročníku eStránky Cupu včetně získaných bodů:

 

 Pořadí 

 Družstvo

 Složení družstva

 MTH 

 MFP 

 EC1 

 EC2 

 EC3

 MBO

 Celk.

1.

 Přerov "A"

 Bařina, Valašík

42

 28 (20+8)

42

32

36 (20+16)

6 (6+0)

186

2.

Buk "A"

Koutný, Pazdera

17

 22 (14+8)

32

42

37 (26+11)

22 (11+11)

172

3.

Šternb. "A"

 Piták, Zavřel

32

 22 (11+11)

22

22

22 (14+8)

25 (11+14)

145

4.

Bruntál

Ptáček, Čechová

-

-

29 29 19 (9+10)

39 (24+15)

116

5.

Buk "B"

Hrubý L., Hrubý M.

21

18 (6+12)

16

21

21 (11+10)

18 (8+10)

115

6.

Neředín

Kadlčáková, Kundrát

13

20 (10+10)

18

18

20 (10+10)

18 (8+10)

107

7.

 Olomouc "A"

Kovačik R., Kovačik J. 

15

25 (10+15)

20

20

20 (10+10) 

-

100

8.

Hranice "A"

Jemelka I., Jemelka L.

15

20 (10+10)

15

15

22 (12+10)

-

87

9.-10.

Přerov "E"

Šoc, Krudenc

19

14 (6+8)

9

19

16 (8+8)

8 (8+0)

85

 

Tovačov "C"

Frehar, Polčák

20

20 (10+10)

15

-

10 (10+0)

20 (10+10)

85

11.

Přerov "F"

Kubík, Kyrych

15

20 (10+10)

15

-

10 (0+10)

20 (10+10)

80

12.-13.

Tovačov "A"

Palčík, Malec

31

18 (10+8)

16

-

-

 

75

 

Kojetín "C"

Odehnal, Prokeš

-

-

16

21

20 (10+10)

18 (10+8)

75

14.

Šternb. "B" Černoch ml. + st.

7

16 (8+8)

17

12

14 (6+8)

8 (0+8)

74

15.

Přerov "G"

Boháč J., Hanák M.

-

-

25

20

25 (10+15)

-

70

16.

Prostějov

Beneš, Janík

-

-

25

20

20 (10+10)

-

65

17.-18.

Přerov "B"

Lechner, Kuropatwa

26

18 (8+10)

16

-

-

-

60

 

 Kojetín "B"

Orság, Dujava

20

20 (10+10)

-

-

-

20 (10+10)

60

19.

Hlinsko

Beránek, Machač

15

20 (10+10)

-

-

-

20 (10+10)

55

20.

Tovačov "D" Macháček, Lexmann

20

20 (10+10)

-

-

-

10 (10+0)

50

21.

Přerov "C"

Dorazil, Bereza

12

17 (9+8)

17

-

-

-

46

22.-23.

Olomouc "B"

Janovskij, Dohnálek

15

20 (10+10)

-

-

10 (10+0)

-

45

 

Náměšť

Šoupal, Halfar

-

 -

-

25

20 (10+10)

-

45

24.

Lutín

Tlach, Zelenka

18 18 (8+10) -

-

-

8 (8+0)

44

25.-26.

Přerov "D"

Bluma ml., Bluma st.

9

34 (24+10)

-

-

-

-

43

 

Žerotín

Coufal, Jašek

19

24 (14+10)

-

-

-

-

43

27.-28.

Brodek "A"

Kouřil, Vilém

20

 20 (10+10)

-

-

-

40

 

Vizovice

Střelec, Pavelka

-

-

-

20

20 (10+10)

-

40

29.

Hranice "B" Hrachovec, Doubravová

9

14 (4+10)

-

-

-

14 (14+0)

37

30.

Tovačov "B"

Ginter, Kvapilík

18

 18 (8+10)

-

-

-

-

 36 

31.-32.

Hulín

Šabík, Miklík

15

20 (10+10)

-

-

-

-

 35 

 

Přerov "H"

Hlobil, Kopecký

-

-

-

15

20 (10+10)

-

35

33.

Kojetín "A"

Kilhof, Zitka T.

16

8 (8+0)

-

-

10 (0+10)

-

34

34.

Olomouc "C"

Dohnálek, Vykydal

-

-

20

-

10 (0+10)

-

30

35.

Kojetín "E"

Zitka T., Pištělák

- - - 18

10 (0+10)

- 28

36.

Olomouc "D"

Janovskij, Vykydal

-

-

-

20

-

-

20

37.-40.

Čekyně "A"

Horák, Strnadel

15

- - - - - 15

 

 Čekyně "B"

Dluhoš, Špaček

15

-

-

-

-

-

15

 

Brodek "B"

Kvítek, Cagaš

-

- 15 - - - 15

 

Tovačov "E"

Frehar, Kyrych

-

-

-

15

-

-

15

41. České dráhy Plšek, Lukšík

-

- 12 - - - 12

42.

Kojetín "D" 

 Tlach, Zitka T.

-

-

11

-

-

-

11

  

Vysvětlivky:

MTH - Memoriál Tomáše Hanečky

MFP - Memoriál Františka Přecechtěla

EC1 - 3 - eStránky Cup 1 - 3 (= přerovské turnaje)

MBO - Memoriál Bořivoje Otáhala