Jdi na obsah Jdi na menu
 


Memoriál Františka Přecechtěla

19. 12. 2007

Současně s Memoriálem Tomáše Hanečky proběhl 15. prosince 2007 v Tovačově 6. ročník Memoriálu Františka Přecechtěla (turnaj jednotlivců) taktéž již podruhé jako součást série eStránky Cup. Do turnaje se zapojilo 51 hráčů, kteří se mezi sebou utkali na sedmi stolech systémem K. O. Vše dopadlo následovně:

 

 Pořadí Družstvo Jméno Body

1.

Přerov "D"

Bluma Jindřich ml. (D)

24 (30-6)

2.

Přerov "A"

Bařina Jiří (K1)

20 (24-4)

3.

Žerotín

Coufal Igor (D)

14 (20-6)

4.

Buk "A"

Koutný Pavel (K1)

14 (18-4)

5.

Šternberk "A"

Piták Alexandr (K1)

11 (15-4)

6.

Olomouc "A"

Kovačik Jakub

 15

7.

Šternberk "A"

Zavřel Josef (K1)

11 (15-4)

8.

Přerov "C"

Dorazil Václav (D)

9 (15-6)

9.-16.

Buk "B"

Hrubý Martin

12

 

Buk "A"

Pazdera Jaroslav (K1)

8 (12-4)

 

Přerov "A"

Valašík Lukáš (K1)

8 (12-4)

 

Tovačov "A"

Palčík Zdeněk (K2)

10 (12-2)

 

Neředín

Kadlčáková Alena (2L)

10 (12-2)

 

Šternberk "B"

Černoch Alois st. (K1)

8 (12-4)

 

Přerov "B"

Lechner Radim (K1)

8 (12-4)

 

Šternberk "B"

Černoch Alois ml. (K1)

8 (12-4)

17.-32.

Hulín

Miklík Martin

10

 

Hranice "B"

Doubravová Halka

10

 

Přerov "E"

Krudenc Martin (K2)

8 (10-2)

 

Přerov "F"

Kubík David

10

 

Kojetín "A"

Kilhof Jiří (K2)

8 (10-2)

 

Olomouc "A"

Kovačik Roman

10

 

Hulín

Šabík Vladimír

10

 

Neředín

Kundrát Ladislav

10

 

Olomouc "B"

Janovskij Vadim

10

 

Lutín

Tlach Miroslav (K2)

8 (10-2)

 

Hlinsko

Beránek Petr

10

 

Přerov "C"

Bereza Oldřich (K2)

8 (10-2)

 

Přerov "B"

Kuropatwa Robert

10

 

Buk "B"

Hrubý Leo (K1)

6 (10-4)

 

Brodek

Kouřil Josef

10

 

Kojetín "B"

Orság Vlastimil

10

33.-51.

Přerov "D"

Bluma Jindřich st.

10

 

Olomouc "B"

Dohnálek Ondřej

10

 

Kojetín "B"

Dujava Peter

10

 

Tovačov "C"

Frehar Jiří

10

 

Tovačov "B"

Ginter Martin (K2)

8 (10-2)

 

Hranice "B"

Hrachovec Luděk (D)

4 (10-6)

 

Žerotín

Jašek Jan

10

 

Hranice "A"

Jemelka Ivan

10

 

Hranice "A"

Jemelka Libor

10

 

Tovačov "B"

Kvapilík Břetislav

10

 

Přerov "F"

Kyrych Pavel

10

 

Tovačov "D"

Lexmann Lubomír

10

 

 Hlinsko

Macháč Jan

10 

 

Tovačov "D"

 Macháček Pavel

10 

 

  Tovačov "A"

Malec Jan (K2)

8 (10-2) 

 

 Tovačov "C"

 Polčák Pavel

10 

 

 Přerov "E"

 Šoc Milan (K1)

6 (10-4)

 

 Brodek

 Vilém Vilém

10 

 

Lutín 

Zelenka Václav 

10

 

Pořadí je dle oficiálních výsledků pořadatele.

 

Celkové pořadí naleznete ZDE

 

 

Náhledy fotografií ze složky Tovačov 12/07