Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nové Přerovsko 21.12.2007

21. 12. 2007

 

Tovačovské memoriály  ve stolním tenisu

Desátý ročník Memoriálu Tomáše Hanečky ve stolním tenisu dvojic a šestý ročník Memoriálu Františka Přecechtěla ve stolním tenisu jednotlivců jako 1. a 2. turnaj druhého ročníku eStránky Cup se v sobotu uskutečnily ve Sportovní hale v Tovačově.

Těmito turnaji si organizátoři a všichni přítomní připomněli své kamarády Tomáše Hanečku, který tragicky zemřel v roce 1995 a Františka Přecechtěla, jenž zemřel po těžké nemoci v roce 1998. Oba byli dlouholetými členy oddílu stolního tenisu TJ Sokol Tovačov.

V Memoriálu Tomáše Hanečky zvítězila dvojice Jiří Bařina - Lukáš Valašík z SK Přerov. Na dalších příčkách se umístili: 2. Alexandr Piták (Sokol Šternberk) - Josef Zavřel (Sokol Buk), 3. Zdeněk Palčík - Jan Malec (Sokol Tovačov) a 4. Radim Lechner - Robert Kuropatwa (SK Přerov).

V Memoriálu Františka Přecechtěla zvítězil Jindřich Bluma mladší a druhý skončil Jiří Bařina - oba z SK Přerov. Třetí byl Igor Coufal (Sokol Šternberk) a čtvrtý Pavel Koutný (Sokol Buk).

Turnajů se zúčastnil rekordní počet šestapadesáti hráčů, což kladlo mimořádné nároky na rozhodčí. Hlavní rozhodčí Vojtěch Zona a Miroslav Ženčák se s tím však vypořádali na výbornou.

Oddíl stolního tenisu TJ Sokol Tovačov si váží darování dárkového koše od rodiny Františka Přecechtěla a všem účastníkům děkuje za pěkný sportovní zážitek.

Bližší informace o dalších turnajích eStránky Cup a průběžné hodnocení naleznete na www.estranky-cup.estranky.cz.